End User Agreement

Son Kullanıcı Sözleşmesi

Mudanya Üniversitesi Kurumsal Akademik Arşiv Sistemine hoşgeldiniz. Sitedeki bilgilerde hatalar veya yazım hataları bulunabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. Mudanya Üniversitesi, web sayfalarının kesintisiz veya hatasız çalışacağını veya yazılımınızın veya donanımınızın uyumlu olacağını garanti etmez. Aynı zamanda, site sayfalarını istediği zaman güncelleme, değiştirme veya erişimi kapatma hakkını saklı tutar.

Site içeriğinde bulunan tüm materyaller, yazılar, makaleler, görüntüler, belgeler, fotoğraflar, resimler, sesler, işaretler ve diğer fikir ürünleri uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır. Bu materyallerin izinsiz kullanımı veya çoğaltılması yasaktır.

E-posta veya diğer iletişim araçları aracılığıyla Mudanya Üniversitesi'ne herhangi bir materyal gönderdiğinizde, gönderdiğiniz materyalin yasa dışı veya uygunsuz içerik içermeyeceğini, virüs gibi zararlı ve yıkıcı unsurlara karşı gerekli önlemleri alacağınızı, ve gönderilen materyalin sahibi olduğunuzu veya bu materyali Mudanya Üniversitesi'ne vermeye yetkili olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesinde, Mudanya Üniversitesi'ne ait olmayan diğer web sitelerine bağlantılar veya atıflar bulunabilir. Ancak, bu bağlantılar veya atıflar, diğer web sitelerinin içeriğini onayladığımız veya bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşıdığımız anlamına gelmez.

Mudanya Üniversitesi, bu web sitesinin kullanımıyla doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan herhangi bir zarardan, kayıptan veya kesintiden sorumlu değildir.

Mudanya Üniversitesi, bu koşulları önceden haber vermeden istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Sözleşmeyi okudum anladım ve kabul ediyorum.